Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
новини

Чернівецький університет одягли у 6-метрову вишиванку

12050501schУ Чернівцях відбулося загальноміське свято – День вишиванки, яке за 5 років свого існування переросло від простої ініціативи студентства до масового гуляння.

Цього року ініціативу проведення Дня вишиванки взяла на себе влада Чернівців.

Зранку вишивану сорочку подарували маленькому чернівчанину, який першим народився цього дня.

На офіційному відкритті свята у Чернівецькому національному університеті одягнені у вишиванки студенти створили живий символ ЮНЕСКО, присвячений визнанню цього року резиденції Буковинських митрополитів (нині – центральний корпус ЧНУ) історичною світовою спадщиною.

Сотні студентів, викладачів, представників обласної та міської влади, депутати, представники релігійних конфесій, жителі міста зібрались на свято біля центрального корпусу університету у вишитих сорочках. Балкон центрального корпусу університету прикрасили велетенською вишиванкою довжиною 6 м.

Привітали присутніх зі святом представники обласної та міської влади, керівництво ЧНУ. Зокрема, голова Чернівецької облдержадміністрації Михайло Папієв озвучив намір ініціювати перед урядом проведення Дня вишиванки на національному рівні.

На завершення своєрідний перфоманс провели у галереї Ратуші (міської ради) студенти ЧНУ, які представили 40 старовинних буковинських костюмів з особистої колекції заслуженого діяча мистецтв України Миколи Шкрібляка.

За словами збирача старожитностей, колекцію старовинного буковинського одягу він збирав протягом багатьох років і продовжує збирати. Для експозиції він відібрав сорочки і плахти. Представлені вишиванки – від кінця XIX століття до повоєнних років.

Джерело:
“УНІАН”

Клацнувши на фото ви перейдете на сторінку з фоторепортажем газети “Молодий Буковинець” зі свята вишиванки.
12050502sch


Наступного року знову буде День вишиванки. І вже зараз варто подбати про нову святкову сорочку. Заходьте до Інтернет-майстерні «Рідна мода»® і замовляйте собі стильну модернову вишиванку.


В тему:

Дню вишиванки – 5 років!

День вишиванки 2011. Фоторепортаж на офіційному сайті

День вишиванки: епіцентр подій (Чернівці, 2010 р.)

День української вишиванки (Чернівці, 2009 р.)

День вишиванки – далеко не лише студентська акція!

Прекрасна колекція народного одягу Буковини

Буковинський одяг у Палаці “Україна”

Вишиванки – традиція 1-ого вересня у Чернівецькій філії МАУП

Перші фото в Чернівцях

Буковинський модний прорив

Буковинська блузка Катерини Ющенко

4 comments to Чернівецький університет одягли у 6-метрову вишиванку