Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
новини

Вишиванки – традиція 1-ого вересня у Чернівецькій філії МАУП

11092003schБуковинський стиль дуже личить студенткам…

11092002schОсвітнє середовище навчальних закладів системи МАУП формує значна кількість відомих особистостей України: від науковців з міжнародним визнанням до спортсменів зі світовими іменами. Цьогоріч ряди штатних викладачів Чернівецької філії МАУП поповнили і кандидати наук, і магістри права, зокрема САВЧУК Марина Василівна, яка, навчаючись в МАУП, професійно займалася спортом та активно брала участь у міжнародних змаганнях, а щойно здобула титул чемпіонки світу з УШУ за версією WTKF.

Іміджу закладу сприяють традиції, які формуються у Чернівецькій філії МАУП на основі любові й пошани до національної гідності, що проявляється через проведення заходів, зокрема й 1-ого вересня – в національному строї. Буковинський стиль, що так личить студенткам другого курсу Лілії СТАРУХ та Іванці ШУПЕНЯ, відрізняється в українській традиції вишуканістю та розкішшю: бісер на сорочці може додавати їй ваги до 10 кілограмів.

Найталановитішим та найдосвідченішим носієм національних цінностей є викладач ЧФ МАУП Марія Іванівна СКРИПНИК – викладач вищої категорії.

11092004sch

Джерело:
Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)

В тему:

День вишиванки: епіцентр подій

День української вишиванки 2009

Перші фото в Чернівцях

Прекрасна колекція народного одягу Буковини

Буковинський одяг у Палаці “Україна”

Буковинський модний прорив

Буковинська блузка Катерини Ющенко

3 comments to Вишиванки – традиція 1-ого вересня у Чернівецькій філії МАУП