Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
нові надходження

Помічна теніска “Молвинець”

12090601schВ давнину вважалося, що одяг, прикрашений такою вишивкою, подарує людині чітку, аргументовану мову, примножить силу керівного слова, а також змусить аудиторію не лише слухати, а й чути.

«Рідна Мода» продовжує серію “помічних” вишиванок. Цей узор ми віднайшли у старовинних книгах, які свідчать, що у ньому закодовані магічні символи. З поняттям «Молвинець» (яке походить від «мовити, говорити») наші предки пов‘язували майстерність у володінні магією слова. В давнину вважалося, що одяг, прикрашений такою вишивкою, подарує людині чітку, аргументовану мову, примножить силу керівного слова, а також змусить аудиторію не лише слухати, а й чути. У давніх книгах пишуть, що “узор «Молвинець» допомагає дітям позбутися логопедичних проблем і навіть лікує затинання (заїкання). Вважалося, що він захищає від злого слова, пристріту (сглаза) та родового прокляття. Діловим людям допомагає уникати конфліктних ситуацій та стресів. Підвищує інтелектуальні здібності та створює сприятливі умови для втілення всіх добрих задумів”.

Теніска пошита із бавовни пастельного кольору і оздоблена вишивкою у світлих тонах. Вишивка – на грудях (асиметрична), на комірі-стійці, а також на спині. На грудях теніска застібається на ґудзики.

Клікайте на фото справа для більш докладної інформації.


В тему:

Вишиванка “Молвинець”

Теніска «СвадєбнікЪ». Новий варіант.

Дехто любить гарячіше

Антиалкогольна чоловіча сорочка

56 comments to Помічна теніска “Молвинець”