Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Наші проекти

etno200_200_001

Сучасний та традиційний одяг в етнічному стилі

Під час народження, розвитку, життя кожного етносу складається своєрідна гармонія між його ландшафтом проживання, кліматом, системою харчування, генотипом, психологією, мовою, естетичними уподобаннями, соціально-політичною системою тощо. Ця гармонія дозволяє кожному етносу, як макроорганізму, мати силу та потугу для життя та подальшого розвитку.

Сьогодні в українському етносі така гармонія сильно порушена. Багато українців користуються невластивою цій землі чужою мовою, носять “глобалізований” одяг, харчуються непритаманними продуктами, розгублено блукають серед нав’язаних ззовні естетичних збочень тощо. Генотип, фізіологія, психіка українців знаходяться у протиріччі з такою системою існування. Життя в таких умовах виснажує організм, коли всі сили витрачаються не на розвиток, а на виживання.

Для повернення сили та наснаги українському етносу необхідно відродження гармонії, однією зі складових якої є одяг. Українцям необхідний одяг, що поєднує в собі сучасні модні тенденції, вдалі винаходи, передові матеріали та технології – з українськими традиціями, що відповідають нашій антропології, клімату, естетичним уподобанням тощо.

rockodyah200_200_001

Український рок-одяг – атрибутика українських гуртів

Віднині в інтернеті є місце, де можна купити атрибутику провідних українських рок-гуртів – українських за духом, а не просто географічним розташуванням. Тепер українська молодь має можливість висловити своє захоплення творчістю того чи іншого виконавця через зовнішні ознаки, такі як футболки або нашивки з емблемами улюбленого гурту. Крім того, ці зовнішні ознаки дозволяють у натовпі (чи то під час фестивалю, чи просто на вулиці) побачити «своїх» – тобто тих, хто має такі ж як у вас музичні уподобання.

pf_but

Українські патріотичні та прикольні футболки

Українцем бути модно, українцем бути престижно. Але як підкреслити свою “українськість” зовнішніми ознаками? Дуже просто: треба вдягнути футболку з патріотичним зображенням або написом. Саме такі футболки можна придбати в нашій Інтернет-крамниці. Тут є футболки з різними патріотичними написами, портретами видатних українців, зображеннями козаків, української зброї, сакральних символів тощо. Крім того, є чимало «прикольних» футболок, тобто футболок з гумором. Адже українці завжди з гумором перемагали найрізні життєві негаразди. Також в цьому відділі можна придбати молодіжні заплечники (рюкзаки) з патріотичними зображеннями та нашивки.