Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
новини

На честь Гоголівського ювілею Олег Скрипка провів у Москві 5-годинний Етно-диско-марафон

“Ми стрічки із твого вінку, ми квіти твої, що пливуть по воді, Україно…” – в такі поетичні рядки вилились почуття Любави Малишевої, молодої москвички, якій трапилась нагода побувати на феєричному українському карнавалі, що стався у Першопрестольній 1 квітня на честь 200-ліття Миколи Васильовича Гоголя.

Фото Віктора Гіржова (Москва) з сайту InterMedia

Фото Віктора Гіржова (Москва) з сайту InterMedia

Спільними зусиллями добрих людей – мистецької агенції “Наш Формат”, творчого колективу Країни Мрій, активістів Хмельницького Земляцтва та працівників Посольства України в РФ, – Українські Вечорниці вперше завітали до російської столиці, лишивши численним гостям та учасникам дійства безліч незабутніх вражень. 15 кращих українських співців та музикантів прибули до Москви аби влаштувати шановним сусідам яскраве національне свято. Чоботи з Бугая, Велика Оркестра та Олег Скрипка на кілька годин перенесли усіх присутніх у казковий світ українського весілля, світ давніх обрядів та запальних еротичних танців.

Затим настала черга Конкурсу Вишиванок, більшість з учасників якого на приємний подив виявились не етнічними українцями, а стовідсотковими росіянами – мешканцями Москви, Пітера, Ярославля та навіть Караганди, що зайвий раз підтвердило – мода на все українське сьогодні впевнено обертається на міжнародний тренд.

Фіналом Вечорниць став традиційний марафонський Етно-диско-рейв – протягом 5 годин невгамовний DJ O’Skrypka краяв розбурхану публіку шаленими ритмами своїх фірмових нон-стоп-танців.

Джерело:

“Країна мрій”

Дивитись відео

Фоторепортаж з сайту hippy.ru

Фоторепортаж Віктора Гіржова (Москва)


В тему:

“Завітайте в добрий час – буде весело у нас!” або Гоголівські Вечорниці вирушають до Московії

Хоч Скандинавія не близько, вже й там танцюють українське Етно-диско!

Олег Скрипка: «У Норвегії вишиванку купив навіть пакистанець…»

Українські вечорниці на Монмартрі

«Вечорниці» на Узвозі

Comments are closed.