Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
новини

«Вечорниці» на Узвозі

У цю неділю (14 грудня) у відомій Галереї «Ательє Карась» (Андріївський узвіз, 22А) було ніде й голкою штрикнути. Ще б пак – Олег Скрипка відкрив сезон «Вечорниць» !

У першому залі просто при вході одразу ліпили та готували вареники, які гості із задоволенням відправляли до рота. Бажаючим давали ще й по ковтку горілки. Тут же були бутерброди з салом – які ж «Вечорниці» без нього!

Тим часом у другому залі грає «живий оркестр» – збірна група з музикантів, добре знайомих постійним учасникам «Вечорниць». Тут представники «Гуртоправців», «Буття», «Карпатських коренів». В залі так тісно, що присутні по черзі танцюють потім змінюються – виходять до першої зали з’їсти бутерброда, чи взагалі на вулицю – трохи охолонути.

Дві дівчини молодшого шкільного віку з блокнотом полюють на автографи. Постійно підходять порадитись з матусею – хто тут з присутніх є знаменитістю – і йдуть просити автографа. Але про всяк випадок і самі питають у деяких з присутніх: «Ви знаменитість?».

Закінчує грати «живий оркестр», і за справу береться ді-джей О’Скрипка. Танці досягають апогею. Олег «крутить» добре відомі українські композиції, які чудово перетворюються на танцювальну музику.

Шкода, що «вечорниці» рано чи пізно закінчуються. Але ж всі розуміють – завтра понеділок, з ранку на роботу… Що ж, з нетерпінням чекаємо наступного свята від Олега Скрипки.

Взагалі, мода на «Вечорниці», яку Олег з друзями започаткував кілька років тому, поширилась вже на всю Україну. Тепер різні варіанти «Етно-Диско-Вечорниць» регулярно відбуваються у різних містах. Молодь із задоволенням осучаснює стару традицію.


Джерело: “Народний Оглядач”

Comments are closed.