Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
анонси

Лудинє-фест – фестиваль автентичного одягу

11061705schАнонс: 7 липня 2011 р., м. Косів. Перший на Гуцульщині фестиваль автентичного та сучасного одягу із фольклорними елементами «Лудинє-фест-2011», приурочений Дню міста.

За словами його організаторів – ініціативної групи жителів Косова, які вболівають за збереження та відродження самобутніх гуцульських традицій, та викладачів Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ – цей захід покликаний продемонструвати розмаїття народного строю в селах Гуцульщини, багатогранні вміння майстрів народної творчості, які працюють у цій царині, привернути увагу молоді до автентичного одягу, вкотре довести туристам та гостям краю, що Косів – найбільший центр прикладного мистецтва в Карпатах.

У рамках фестивалю заплановані покази давнього одягу представниками гуцульських сіл, колекції одягу подружжя Струтинських, молодіжне дефіле одягу з фольклорними елементами, конкурс на кращий одяг в номінаціях «Газда і газдиня», «Легінь і дівка», «Князь і княгиня», «Гуцульська дітвора».

11061706sch

Крім того, гості дійства, яке повинно відбутись на центральній площі міста, матимуть нагоду спробувати традиційних гуцульських страв, розучити гуцульські танці під супровід троїстих музик, взяти участь в гуцульських забавах. А ті, хто прийдуть на «Лудинє-фест» в оригінальному чи давньому народному вбранні зможуть взяти участь у конкурсній програмі для гостей.

Програма «Лудинє-Фест»

Обговорення фесту на Косівському форумі.


В тему:

Традиційне по-новому (відео)

Що вдягнути сучасним гуцулкам?

Дивосвіт Карпат у вишивці

Гуцули виділяються красивим барвистим одягом

«Гуцульська вишивка» на французький манер

Шкіряний одяг Західної України

3 comments to Лудинє-фест – фестиваль автентичного одягу