Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
нові надходження

Галар – “сонячна сила”

10022402zbtЕмблемою Української Національної Громади є «Галар» («Сонячна сила») – Козак Мамай на драконі, що вільно летять зоряним небом.

Козак на літаючому «динозаврі» – це символ українця, що опанував грубу енергію землі, поставив її собі на службу, одухотворив і підняв до зірок. Сучасний українець не вбиває дракона, як це колись зробив Котигорошко зі Змієм Гориничем: він досягає абсолютної перемоги, бо перетворює свого ворога на друга. Українець покозачив дракона, дав йому ім’я Галар і розкрив сенс його існування – служити людині. Галару так сподобалось бути козацькою «літаючою фортецею» і він так перейнявся українським духом, що у нього виріс козацький чуб. Він несе українця небесами з явним задоволенням, на його хижій драконячій морді сяє радісна посмішка.

Політ в безкрайньому небі символізує досягнення українською людиною абсолютної свободи і можливості все робити з власної волі, без жодних зовнішніх обмежень. Українець визнає лише внутрішні обмеження, що диктуються голосом совісті та Божими правилами. Добрий український дракон Галар символізує непереможну масивну силу: в порівнянні з ним різні імперські орли виглядають як мухи.

На полицях «Рідної моди»® можна побачити дві нашивки з козацьким “Галаром” (чорна і синя), а також чорне кепі “Галар”.

Також «Рідна мода»® робить варіант гімнастерки “Перехід-IV” з “Галаром” над лівою кишенею. У цьому відеосюжеті у таку гімнастерку вдягнутий директор інституту метафізичних досліджень “Перехід-IV” Ігор Володимирович Каганець.
В тему:

Символом Чернігова обрали дракона-семаргла

«Сонячна посмішка» на рукаві

Жіноча гімнастерка-піджак “Перехід-IV”

Юрій Збітнєв в «Одязі Сили» від «Рідної моди»®

ОДЯГ СИЛИ: Ігор Каганець на Радіо Ера FM (аудіо)

Гімнастерка «Перехід-IV» на «Червоній руті»

Одяг сили, або оздоровлюючий мілітаризм

2 comments to Галар – “сонячна сила”

  • Козак на драконе? Любопытное сочетание! Кто интересно такое придумал? И что значит “Українець покозачив дракона”?

  • svitosar

    …Друже, для того, щоб зрозуміти, що означає “українець покозачив дракона” – треба бути українцем…