Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
нові надходження

Вишиванка «Ранкова кава»

10111401schЗа вікном крізь осінній туман проступають дерева з пожухлим жовто-червоно-коричневим листям. Дивишся на них і насолоджуєшся гарячою ранковою кавою, звареною коханою дружиною…

Для цієї вишиванки ми взяли оригінальну лляну тканину, виткану почергово нитками стандартного і дуже тонкого розміру, тому ця тканина не так мнеться, як звичайна лляна. Крім того така структура дозволяє тканині ще краще «дихати».

Вишиванка має блідо-сіро-блакитний колір, що нагадує туман прохолодного осіннього ранку, коли так приємно сидіти в теплому приміщенні, пити зварену коханою дружиною каву і через вікно дивитись на те, як крізь туман проступають дерева з пожухлим листям. Осінній мотив підкреслює вишивка, виконана в жовто-коричневій кольоровій гамі. Орнамент поєднує в собі мотиви дуба (символіка дорослого, впевненого в собі чоловіка, що міцно «стоїть на ногах») і дикого винограду (родинна символіка). Отже цей орнамент пасує справжньому, потужному чоловікові-сім’янину, з котрим дружина почуває себе впевненою і захищеною, «як за кам’яною стіною». Звичайно, що такому чоловікові дружина з радістю готує смачну ранкову каву.

Сорочка застібується на оригінальні коричневі ґудзики, зібрані за сучасною модою в групи. Орнамент вишитий двома смугами вдовж планки на груді. На лівій груді – накладна кишеня, що застібується на три ґудзики. Сучасні зручні манжети застібаються на такі самі ґудзики. Конструкція манжету дозволяє при бажанні засукати рукави.

Клікайте на фото справа для більш докладної інформації.


В тему:

Стародавній оберіг

Ой, хмелю ж мій, хмелю

«Благовісна» – вишукана сорочка з рельєфним орнаментом

9 comments to Вишиванка «Ранкова кава»