Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
новини

Житомирського Ларіосіка на День Незалежності вдягнули у вишиванку

10102308schНа 19-ий День Незалежності України житомирського Ларіосика, що впродовж кількох років стоїть в нашому місті біля кінотеатру “Україна”, вдягнули у вишиту сорочку. Чи то правильніше сказати, натягнули на Ларіосіка вишиванку, він же бо – пам’ятник.

Таку обновку кузен із Житомира отримав до свята від міської ж молоді.

Прикрашений пам’ятник викликав справжній ажіотаж. А бажаючих сфотографуватися з ним було стільки, що їм навіть довелося шикуватися у чергу.

У вишиванках всі, навіть памятник!

Біля пам'ятника орудувала ціла бригада фотографів

Не обійшлося і без танців: взявшись за руки, усі почали водити хоровод і співати українські пісні. А після святкувань вишиванку зняли, мабуть, до наступних гулянь. Фотогравувались не лише с памятником, але й з файними дівчатами.

А це хлопець з ніконом і хлопець з дербі. Чи той, навпаки)

До речі, Ларіосік – це не перший пам’ятник, якому так обновили гардероб. Наприклад, у Львові в цей же день у вишиванки одягнули фігури Адоніса, Діани, Амфітрити і Нептуна, що розташовані навколо Ратуші на площі Ринок. У місті Лева цій традиції вже три роки.

Джерело:
“RozdumFoto – життя міста у фотографіях”

10102309sch 10102310sch

Довідка “Рідної моди”: Це вже не перший пам’ятник, що вдягає український патріотичний одяг.

Кілька разів українську вишиванку вдягав символ столиці Об’єднаної Європи – скульптурний «писаючий хлопчик» (Manneken Pis) у Брюсселі.

В Києве на свята вдягався пам’ятник Лесі Українці біля Центральної Виборчої Комісії. Дизайнери Олена Ворожбит і Тетяна Земскова одягнули поетесу в білу атласну сукню з вишитими на подолі польовими квітами, намисто, вінок та підперезали сукню крайкою. У Львові у вишиванки вбирались скульптури античних богів, що стоять по кутах площі навколо міської Ратуші. А одеській пам’ятник Дюку Рішельє вдягав футболку з портретом Степана Бандери.

Цікаво, хто буде наступним?

09081910sch

Comments are closed.