Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
новини

Мінкульт запустить на телебаченні соціальні ролики про вишиванку

Наступного року Міністерство культури і туризму планує реалізувати на українських телеканалах соціальний рекламний проект «Про що говорить вишиванка». Він буде популяризувати автентичні традиції різних регіонів країни.

За словами Тіни Пересунько, прес-секретаря міністра культури і туризму, інформація про конкурс на реалізацію проекту буде невдовзі розміщена на сайті Міністерства культури, а згодом буде проведено тендер. А от його сума ще не розглядалась, оскільки не прийнято проект бюджету на 2009 рік.

Вартість останньої соціальної рекламної кампанії під егідою Мінкультуту, «Наша мова», яка розпочалась у липні і триватиме до початку 2009 року, становить 490 тис. грн. Колегія Міністерства схвалила пілотний проект студії «КІН продакшен» на чолі з режисером та керівником проекту Ігорем Купрієм і дофінансувала його.

До кампанії з популяризації української мови залучені телеканали «ЕРА», «5 канал», «Перший національний», «ТЕТ», «1+1», «Культура», «Інтер+», КДРТРК та обласні державні телерадіокомпанії. На сьогодні на телекранах вже з’явилось 12 «мовних» роликів. А всього, в рамках кампанії, буде показано 24, за кількістю адміністративних регіонів України.

Як повідомили «МедіаБізнес» в Мінкультури, окрім телевізійного промо, з часом передбачається також практика розміщення соціальних рекламних повідомлень в радіо-ефірах та в засобах зовнішньої реклами.

Нагадаємо, що цього року Державна служба туризму і курортів, яка входить в структуру Мінкультури, виступила замовником промо-кампанії з популяризації туристичного потенціалу України на міжнародному телеканалі CNN. Як писав «МедіаБізнес» вартість розміщення «туристичних» роликів становила 2,53 млн. гривень. Ідея сюжету належала міністру Василю Вовкуну, відео було скомпоновано за матеріалами українського режисера Олеся Саніна, а технічне опрацювання здійснено службою CNN. Фінансування проекту здійснювалось за рахунок державних коштів.

Джерело: «МедиаБизнес»

Comments are closed.