Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
нові надходження

Вишиванка «Шляхетний юнак»

10060900schНова сорочка від «Рідної моди»® нагадує часи, коли юнаки з шляхетних родин долали свої перші життєві іспити і, незважаючи на вік, швидко ставали справжньою елітою. Вони не цупили чужих шапок, а ставали елітою завдяки швидкому розуму, гарячому серцю і твердій руці.

10060901schПошито вишиванку з бавовняної сорочечної тканини небесно-блакитного кольору. Навколо ґудзиків дві широкі смуги вишивки з традиційним узором. Основним елементом узору є восьмикутна козацька зірка, замаскована під восьмипелюсткову квітку, що надає орнаменту легкий присмак бароковості. Орнамент побудований так, що в нього вписані одночасно і прямі, і косі хрести, що символізує цілісність.

Відкладний комір прикрашений двома «розетками» вишивки, розташованої подібно до петлиць військового одягу. На спині під кокеткою вишитий узор, побудований з елементів того самого орнаменту. Сорочка застібується на пластмасові темноблакитні ґудзики. Сучасні зручні манжети застібаються на такі самі ґудзики. Конструкція манжету дозволяє в спеку засукати рукави.

Клацніть курсором на фото, щоб потрапити на сторінку з більш повною інформацією про вишиванку.


В тему:

«Вишивка козацької старшини 17-18 ст. Техніки»

«Гетьманському роду – нема переводу!»

Вишиванка «Мілітарі» для радикальної молоді

Українське бароко на сучасній вишиванці

Comments are closed.