Фотоальбом


Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
анонси

У Луцьку відбудеться етно-фестиваль «Різдво у Волинській Родині – 2009»

Анонс: 10-11.01.2009. Луцьк. На Театральному майдані триватиме етно-фестиваль «Різдво у Волинській Родині – 2009». Організатори запрошують лучан прийти на свято у строях колядників: свитках, кожушках, хустках та з різдвяною атрибутикою.


Розпочнеться свято 10 січня о 13.00 годині благодійною акцією «З Різдвом у серці», під час якої триватиме збір подарунків, коштів для соціально-незахищених категорій (дітей-сиріт, самотніх людей похилого віку).  Кожен благодійник отримає сувенір «різдвяна зірочка». Також цього дня відбуватиметься свято «Волинська Коляда» – відтворення особливостей святкування Різдва на Волині. Звучатимуть унікальні автентичні колядки, демонструватимуться різдвяні обрядові дійства, частування різдвяними стравами на етнографічних майданчиках в імпровізованих хатинках.

О 15.00 годині розпочнеться театралізоване дійство «Різдво у нашій родині» за участю фольклорних колективів Луцька (вертеп, колядки, щедрівки, водіння Кози, інші обрядові дійства) На завершення цього дня заплановані молодіжні розваги „Під Різдвяною Зорею”, забави, конкурс на кращу ватагу перебиранців, парад Меланок, Василів, ворожіння за участю етногурту «Чачка», виступи молодіжного театру «Гармидер», акторів облмуздрамтеатру, ансамблю танцю «Волинянка», театру «Вуличні танці».

Наступного дня продовжуватиметься благодійна акція „З Різдвом у серці”, „Волинська Коляда”,  театралізоване дійство „Різдво у нашій родині”. Протягом двох днів у Луцьку триватиме всеукраїнський конкурс медоварів за участю бджолярів з Рівненщини, Тернопільщини, Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Хмельниччини, Чернівеччини, Вінничини, Чернігівщини, Полтавщини, Кіровоградщини, Волині. Дегустація медів та напоїв. А також виставка-продаж  різдвяно-обрядових  атрибутів, майстер-класи  майстрів народної творчості, етнографів, фольклористів. Святкова торгівля для дітей і дорослих

Кульмінацією етно-фестивалю стане громадська акція «Засвіти свою Зорю», під час якої учасники дійства на Театральному майдані збудують «живу» Різдвяну Зірку. Продовжить свято обрядове дійство «Щедрий вечір, добрий вечір» за участю Волинського державного академічного українського народного хору. Потому відбудеться розіграш сувенірів та подарунків від спонсорів «різдвяна зірочка», які отримали кожен з благодійників. Організатори запрошують лучан прийти на свято у строях колядників: свитках, кожушках, хустках та з різдвяною атрибутикою.

В планах організаторів також різдвяні вечорниці з Олегом Скрипкою у Волинському академічному музично-драматично театрі імені Тараса Шевченка.

Джерело:

Офіційний сайт Луцької Міської Ради


Читайте повідомлення про майбутні подібні заходи в нашому розділі “АНОНСИ”

Comments are closed.