Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2500.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Сорочки з машинною вишивкою

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-059 «Сокира Перуна»

Сорочка «Сокира Перуна» пошита з високоякісної натуральної темно-сірої (майже чорної) тканини. Основним елементом вишитого орнаменту є давньо-слов’янський кшатріївський (воїнський) символ — Сокира Перуна. Кшатріївську тему додатково підкреслює побудова орнаменту з великих «демонстративних» елементів, вишитих виключно «кшатріївським» червоним кольором. Всі стежки машинної вишивки зроблені в два проходи, завдяки чому орнамент стає більш щільним і набуває більшої рельєфності. Комір-стійка та традиційні манжети також прикрашені вишитим орнаментом. Сорочка застібується на чорні ґудзики, розташовані на відкритій планці.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей під пахвами
4. довжину рукава (міряти від ШИЇ - через плече - через лікоть до зап’ястя при трохи зігнутій руці)


Можливо, вам захочеться мати таку саму сорочку-вишиванку, але в іншій кольоровій гамі. Або дещо змінити крій — наприклад, зробити відкладний комір, або сучасні манжети з ґудзиками. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідного кольору, то будете мати свій особливий варіант сорочки «Сокира Перуна».