Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2400.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Сорочки з вишитою символікою

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-040 «Вітер зі сходу» чорна

Шляхетна чоловіча сорочка з високоякісної натуральної тканини чорного кольору. На грудях - оберігаючий орнамент білого кольору у вигляді множини сварг. Такий самий орнамент на комірі-стійці та на манжетах. Розріз на грудях застібається на ґудзики.

В основі орнаменту – сварга, якою оздоблене Медресе Шердора, споруджене у Самарканді на майдані Регістан у першій половині 17 століття. На порталі Медресе Шердора зображено символ влади в Самарканді: барси із сонцем на спині, а також велика сварга. Зверху особливим арабським шрифтом написано «Господь Всемогутній». Дослідники історії сварги (свастики) називають цей елемент в оздобленні споруди 17 століття вагомим доказом того, що свастика не є породженням фашизму 20 століття, оскільки з‘явилася набагато раніше. Її наявність у культурах багатьох народів (про це свідчать давні орнаменти) означає, що сварга була оберегом.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей під пахвами
4. довжину рукава (міряти від ШИЇ - через плече - через лікоть до зап’ястя при трохи зігнутій руці)


Можливо, вам захочеться мати таку саму сорочку-вишиванку, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідного кольору, то будете мати свій особливий варіант сорочки «Вітер зі сходу».

Про свастичну символіку варто почитати:
Сварга — сакральний символ України, знак планетарного духовного полюсу
Украдений символ