Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2500.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Теніски з машинною вишивкою

Теніска-вишиванка чоловіча ТМТВ-010А «Дубок» пісочна

Бавовняна сіро-пісочна сорочечна тканина. На грудях дві смуги машинної вишивки. За основу узятий орнамент з вишиванки Євгена Коновальця, викладений в Інтернеті модератором форуму ПОШТОВХ. Центральна смужка – традиційний чоловічий орнамент «конячі голови». Окантовка – дубове листя та жолуді. Дуб - святе дерево, що уособлювало Перуна, бога сонячної чоловічої енергії, розвитку, життя. Тому мотив дубу притаманний чоловічим сорочкам (а в поєднанні з калиною – парубочим).

Теніска застібається на коричневі ґудзики. Відкладний комір прикрашений стрічкою машинної вишивки «конячі голови». Теніска має невеличкі кишені-клапани, прикрашені такою самою вишивкою. Посередині спини також смужка вишивки.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей (під пахвами)Можливо, вам захочеться мати таку саму теніску, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідної розцвітки, то будете мати свій особливий варіант теніски «Дубок».