Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2500.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Теніски з вишитою символікою

Теніска чоловіча ТМТВ-025Г «Молвинець»

«Рідна мода»® започатковує серію "помічних" вишиванок. Цей узор ми віднайшли у старовинних книгах, які свідчать, що у ньому закодовані магічні символи. З поняттям «Молвинець» (яке походить від «мовити, говорити») наші предки пов‘язували майстерність у володінні магією слова. В давнину вважалося, що одяг, прикрашений такою вишивкою, подарує людині чітку, аргументовану мову, примножить силу керівного слова, а також змусить аудиторію не лише слухати, а й чути. У давніх книгах пишуть, що "узор «Молвинець» допомагає дітям позбутися логопедичних проблем і навіть лікує затинання (заїкання). Вважалося, що він захищає від злого слова, пристріту (сглаза) та родового прокляття. Діловим людям допомагає уникати конфліктних ситуацій та стресів. Підвищує інтелектуальні здібності та створює сприятливі умови для втілення всіх добрих задумів".

Теніска пошита із бавовни пастельного кольору і оздоблена вишивкою у світлих тонах. Вишивка - на грудях (асиметрична), на комірі-стійці, а також на спині.

На грудях теніска застібається на ґудзики.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей (під пахвами)Можливо, вам захочеться мати таку саму теніску, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідної розцвітки, то будете мати свій особливий варіант теніски «Молвинець».