Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2500.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Теніски з вишитою символікою

Теніска-вишиванка чоловіча ТМТВ-041А «СвадєбнікЪ»

«Рідна мода»® започатковує серію "помічних" вишиванок, зокрема, й для тих, хто шукає собі пару або вже збирається поєднати свою долю з іншою людиною і створити сім‘ю.

У одній із старовинних книг ми віднайшли узор «СвадебнікЪ», у якому, за легендою, є ключ до щасливого подружнього життя. З давніх-давен той узор вважали потужним сімейним оберегом, що символізує об‘єднання двох Родів і означає злиття двох стихіальних свастичних систем (Тіла-Душі, Духа-Совісті) у нову єдину життєву систему, де Чоловіче (вогняне) начало поєднується з Жіночим (Водяним).

Бавовняна тканина пастельних відтінків. Вишивка на планці, на грудях над кишенями, на відкладному комірі й на спині (кокетка). На грудях сорочка застібається на ґудзики.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей (під пахвами)Можливо, вам захочеться мати таку саму теніску, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідної розцвітки, то будете мати свій особливий варіант теніски «СвадєбнікЪ».