Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 3000.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Сорочки з машинною вишивкою

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-036А «Волошкове поле»

Сорочка з високоякісної білої лляної тканини. На грудях - велика смуга розкішної машинної вишивки (довжиною 45-50 см. та шириною 17-20 см).Основним елементом узору є восьмикутна козацька зірка, замаскована під восьмипелюсткову квітку - польову волошку. Це надає орнаменту легкого присмаку бароковості. Орнамент побудований так, що в нього вписані одночасно і прямі, і косі хрести, що символізує цілісність. Навколо кольорової вишивки йде смуга машинної вишивки «білим-по-білому», що імітує мережку. Високий комір-стійка повністю покритий вишитим орнаментом.

Сорочка застібається на білі ґудзики, прикриті планкою. Комір застібається на прихований гачок, а також на традиційні декоративні білі зав’язки з китицями. Сучасні зручні манжети, прикрашені смугами вишивки, застібаються на ґудзики. Конструкція манжету дозволяє в спеку засукати рукава.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей під пахвами
4. довжину рукава (міряти від ШИЇ - через плече - через лікоть до зап’ястя при трохи зігнутій руці)


Можливо, вам захочеться мати таку саму сорочку-вишиванку, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідного кольору, то будете мати свій особливий варіант сорочки «Волошкове поле».

Ще один варіант вишивки