Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 4000.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Корпоративний одяг

Комплект для ресторану

Комплект робочого одягу для ресторану в етно-стилі складається з трьох предметів. Комплект зроблено в стилі «унісекс», тобто його можна носити і чоловікам, і жінкам.

Жилетка. Пошита з натуральної тканини світло-пісочного кольору. Спеціальний крій (великий «виріз», глибокі пройми) дозволяють вдягати жилетку на найрізний одяг: сорочки, футболки, блузки, гольфи, светри тощо. Ззаду жилетка має резинку на талії та подовжені «фалди», що прикривають поперек при нахилі. Спереду жилетка застібується встик (унісекс). Також можна носити розстібнутою. Для вишивки вибрано рослинний орнамент. Поєднання в одному орнаменті символіки дубу і калини характерне і для чоловічого, і для жіночого одягу Центральної України.

Фартух складного крою з боковими швами і виточками для кращої посадки, пошитий з тканини з поліським орнаментом. Закриває повністю нижню частину одягу. По бокових швах має високі розрізи для свободи руху.

Сумка пошита з такої ж тканини з поліським орнаментом, що і фартух. Має велике відділення для грошей, а також дві зовнішні кишені – для блокноту та ручки (олівця). Зовнішня кишеня прикрашена вишивкою дуба з калиною. Довжину ременя сумки можна регулювати за допомогою спеціальних ґудзиків. Низ сумки прикрашено двома червоними китицями.

Можливо, вашому закладу також потрібний робочий одяг в етно-стилі. Пишіть ваші побажання на адресу ridna.moda[равлик]gmail.com.

Крім того, такі (і подібні) жилетки можна використовувати не лише, як робочий, але і як елемент повсякденного та вихідного одягу.