Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2500.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Теніски з машинною вишивкою

Теніска-вишиванка чоловіча ТМТВ-063 «Барокко»

Весняно-літня обновка для романтичних натур - сорочка-теніска в стилі супермодних зараз 70-х років минулого століття: приталений силует, підрізні бочки, планка, гострий комірець. Тканина - італійська бавовна кольору ранкового туману (блакитно-сіра пастель) з машинною вишивкою подібної кольорової гами. В основі вишивки - стилізований рослинний орнамент, характерний для центру та сходу України. Вишивка спереду починається від плеча і плавно сходиться до застібки. По відкладному коміру також вишитий орнамент. Спереду теніска застібається на ґудзики. Це додає зручності у користуванні. На спині - планка, що починається від кокетки.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей (під пахвами)Можливо, вам захочеться мати таку саму теніску, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідної розцвітки, то будете мати свій особливий варіант теніски «Барокко».