Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 3000.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Сорочки з машинною вишивкою

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-034А «Тато»

Високоякісна біла бавовняна тканина. Велика смуга розкішної машинної вишивки довжиною 45-50 см. та шириною 17-20 см. Навколо кольорової вишивки йде смуга машинної вишивки «білим-по-білому», що імітує мережку. Високий комір-стійка повністю покритий вишитим орнаментом. Сорочка застібується на білі ґудзики, прикриті планкою. Комір застібується на прихований гачок, а також на традиційні декоративні білі зав’язки.

Сучасні зручні манжети прикрашені смугами вишивки, застібуються на ґудзики. Конструкція манжету дозволяє в спеку засукати рукави.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей під пахвами
4. довжину рукава (міряти від ШИЇ - через плече - через лікоть до зап’ястя при трохи зігнутій руці)


Можливо, вам захочеться мати таку саму сорочку-вишиванку, але в іншій кольоровій гамі (як тканини, так і вишивки). Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідного кольору, то будете мати свій особливий варіант сорочки «Тато».