Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2800.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Сорочки з машинною вишивкою

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-028A «Шляхтич»

Бавовняна сорочечна тканина. Навколо ґудзиків дві широкі смуги вишивки з традиційним узором. Основним елементом узору є восьмикутна козацька зірка, замаскована під восьмипелюсткову квітку, що надає орнаменту легкий присмак бароковості. Орнамент побудований так, що в нього вписані одночасно і прямі, і косі хрести, що символізує цілісність.

Відкладний комір прикрашений двома «розетками» вишивки, розташованої подібно до петлиць військового одягу. На спині під кокеткою вишитий узор, побудований з елементів того самого орнаменту. Сорочка застібується на пластмасові темно-блакитні ґудзики. Сучасні зручні манжети застібаються на такі самі ґудзики. Конструкція манжету дозволяє в спеку засукати рукави.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей під пахвами
4. довжину рукава (міряти від ШИЇ - через плече - через лікоть до зап’ястя при трохи зігнутій руці)

Можливо, вам захочеться мати таку саму сорочку-вишиванку, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідного кольору, то будете мати свій особливий варіант сорочки «Шляхетний юнак».