Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2200.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Теніски з машинною вишивкою

Теніска-вишиванка чоловіча ТМТВ-017 «Амарантус» зелена

фото 1
Високоякісна чисто бавовняна зелена тканина. На грудях по обидві сторони від планки з ґудзиками розташовані дві смуги машинної вишивки темно-зеленою і червоною нитками з традиційним узором, що поєднує в собі прямі та косі хрести і восьмикутну зірку. Смуги вишивки розташовані нетрадиційним способом – нижче рівня кокетки, край котрої декоративно прострочений червоною ниткою (фото 3).

Комір-стійка теніски прикрашений вузькою смугою вишивки – нібито вузьким «зрізом» орнаменту, розташованого на грудях. Комір додатково застібується на ґудзик (фото 4).

На плечах погони-хлястики, прикрашені такою самою вузькою смугою вишивки. В звичайних умовах хлястик пристебнутий до ґудзика на короткому рукаві (фото 5). В сильну спеку можна додатково закатати короткий рукав і пристебнути ґудзик з внутрішньої сторони рукава до хлястика (фото 6). А можна невимушено підтягнути край короткого рукава і пристебнути до хлястика ґудзик із зовнішнього краю рукава (фото 7).


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей (під пахвами)


Можливо, вам захочеться мати таку саму теніску, але в іншій кольоровій гамі, або трохи підкорегувати її дизайн. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідного кольору, то будете мати свій особливий варіант теніски «Амарантус». А якщо ви мешкаєте в Києві або буваєте тут, скористайтеся нагодою обговорити всі подробиці особисто з дизайнером.

фото 2
фото 3
фото 4
фото 5
фото 6
фото 7