Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 3000.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Сорочки з машинною вишивкою

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-013 «Виноградне гроно»

Чисто лляна тканина. На грудях дві широкі смуги машинної вишивки світло-сірою та блакитною ниткою у вигляді стилізованих виноградного листя та великих грон. На відкладному комірі світло-сірою ниткою вишита декоративна окантовка та два виноградних грона.

Розріз на грудях застібається на темні пластмасові ґудзики, прикриті планкою. На грудях - симетричні кишені з клапанами, що застібуються на ґудзики. Сучасні зручні манжети застібаються на такі самі ґудзики. Конструкція манжету дозволяє в спеку засукати рукави. Вздовж рукавів – декоративна вишивка у вигляді нібито хлястика, котрий закінчується виноградним гроном. На спині під кокеткою вишивка у вигляді потрійного хлястика з виноградними гронами.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей (під пахвами)
4. довжину рукава (міряти від ШИЇ - через плече - через лікоть до зап’ястя при трохи зігнутій руці)


Можливо, вам захочеться мати таку саму сорочку-вишиванку, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідного кольору, то будете мати свій особливий варіант сорочки «Виноградне гроно».