Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 2500.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Сорочки з машинною вишивкою

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-011Б «Дубок» коричнева

Чисто лляна коричнева тканина. На грудях дві смуги машинної вишивки. За основу узятий орнамент з вишиванки Євгена Коновальця, викладений в Інтернеті модератором форуму ПОШТОВХ. Центральна смужка – традиційний чоловічий орнамент «конячі голови». Окантовка – дубове листя та жолуді. Дуб - святе дерево, що уособлювало Перуна, бога сонячної чоловічої енергії, розвитку, життя. Тому мотив дубу притаманний чоловічим сорочкам (а в поєднанні з калиною – парубочим).

Розріз на грудях застібається на коричневі пластмасові ґудзики, прикриті планкою (фото 3). Комір-стійка прикрашений стрічкою машинної вишивки «конячі голови». Такою самою вишивкою прикрашені манжети (фото 4), конструкція котрих дозволяє в спеку легко засукати рукави.

На грудях – накладні кишені.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей (під пахвами)
4. довжину рукава (міряти від ШИЇ - через плече - через лікоть до зап’ястя при трохи зігнутій руці)


Можливо, вам захочеться мати таку саму сорочку-вишиванку, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідної розцвітки, то будете мати свій особливий варіант сорочки «Дубок».