Skip Navigation

Придбати!

Ціна: 3300.00 грн.
Кількість:
Друкувати
Чоловічий одяг » Сорочки з машинною вишивкою

Сорочка-вишиванка чоловіча ТМСВ-058 «Стожари»

Сорочка «Стожари» пошита з натуральної чорної тканини. Багатий «гарячий» червоно-жовтий орнамент, основним елементом якого є козацька восьмикутна зірка «Алатир». Машинна вишивка орнаменту імітує три різних техніки ручної вишивки — лиштву, шпатівку і косий хрестик. Всі стежки косих хрестиків пройдені два рази, завдяки чому орнамент стає більш щільним і набуває більшої рельєфності. Сорочка застібується на ґудзики, сховані під планкою. Комір-стійка і манжети багато прикрашені вишивкою. Сучасні зручні манжети застібуються на ґудзики. Конструкція манжету дозволяє в спеку засукати рукави.


Термін виконання: від 3 до 7 днів (залежно від завантаження) для киян + час на пересилку поштою для мешканців інших областей. Термін виконання може дещо збільшитись при великому напливі замовлень.

При замовленні вкажіть в графі «Коментарі до замовлення»:
1. ваш розмір
2. ваш ріст у см.
3. об’єм грудей під пахвами
4. довжину рукава (міряти від ШИЇ - через плече - через лікоть до зап’ястя при трохи зігнутій руці)


Можливо, вам захочеться мати таку саму сорочку-вишиванку, але в іншій кольоровій гамі. Пишіть нам ваші побажання (ridna.moda[равлик]gmail.com), і якщо є тканина відповідного кольору, то будете мати свій особливий варіант сорочки «Стожари».