Skip Navigation

Дитячий (дівочий) одяг

З самого дитинства треба прищеплювати дітям любов і повагу до свого рідного стилю. Можна робити для них класичні (історичні) речі за музейними зразками, а можна робити сучасний одяг з етнічними елементами, а також з різноманітними написами та зображеннями на українську тематику.

Сукня дитяча ТМСД-013 “Писанка (дочка)”

Обновки | Дитячий (дівочий) одяг » Сукні
Сукня дитяча  ТМСД-013 “Писанка (дочка)”
Дитяча сукня-туніка з льону. Візерунок геометричний, багатокольоровий. Особливо розкішна вишивка - густий, дрібний, багатокольоровий хрестик. Створюється враження аплікації тесьмою. Крій дозволяє дівчинці носити вишиванку довго - спочатку як сукню, а як підросте, то як туніку, чи блузку. Декоративний фартушок підкреслений ніжним мереживом. Сукня може бути парною до жіночої блузки "ТМБЖ-20 Писанка (мама)".
3500.00 грн.

Комплект із сорочки та спіднички ТМСД-012 “Веснянка”

Обновки | Дитячий (дівочий) одяг » Сукні
Комплект із сорочки та спіднички  ТМСД-012 “Веснянка”
1. Сорочка - тонкий батист. Покрій - реглан. Багатокольорова вишивка хрестиком, поєднує рослинні та геометричні орнаменти. Розміщення орнаменту традиційне для народного одягу - манішка, рукава, по подолу. Особливо вишукано декоровані рукава - тонка сітка з правильних ромбів, поєднуеться з ніжним квітковим візерунком.
2. Спідничка - подвійний "сонце-кльош" (дуже широка внизу). Тканина - тонка, але дуже щільна бавовна, яка дуже доре тримає форму і гарно "фалдить" коли крутишься. По переду - імітація фартушка.
3500.00 грн.

Дівоча сукня ТМСД-011 “Прилетіла ластівка”

Обновки | Дитячий (дівочий) одяг » Сукні
Дівоча сукня ТМСД-011 “Прилетіла ластівка”
Дитяча довга святкова сукня. Спідниця - сонце-кльош, плюс по переду імітація фартука та складки . Ліф відрізний трохи вище талії. Рукав втачний, широкий, по низу на гумці. Вишивка хрестиком. Ліф і рукава на підкладці. Можна носити з широким під`юбником.
4000.00 грн.

Дівоча сукня ТМСД-010 “У гаю при Дунаю”

Обновки | Дитячий (дівочий) одяг » Сукні
Дівоча сукня ТМСД-010 “У гаю при Дунаю”
Приталений силует підкреслюється поясом. Спідниця-клинка, односторонні складки попереду створюють ефект фартушка. За українською традицією рукави та "фартук" багато вишиті. Сукня відрізна по спинці.
3000.00 грн.

Сукня дитяча ТМСД-009 "Подоляночка"

Дитячий (дівочий) одяг » Сукні
Сукня дитяча ТМСД-009 "Подоляночка"

Хрестильна сукня із тонкої віскозної тканини (штапель). Основна вишивка - густа, багатокольорова, розміщена на фартушку, щоб не подряпати дитину. Мереживо - бавовняне, в колір тканини. Рукава - широкі, зібрані на гумку. По бажанню можна зробити застібку на спинці до кінця виробу. В комплект входить пов`язка на голівку, з атласними квітками в колір вишивки.

2000.00 грн.
Сторінок: | 1 | 2 | 3 |