Skip Navigation

Реконструйована та осучаснена автентика

Наші майстри беруть старовинні речі і перешивають їх на сучасний лад. Використовуючи ті частини стародавнього одягу, що збереглися, наші майстри роблять модний одяг, поєднуючи сучасний крій та стародавній ручний узор. Таким чином, наприклад, зі старої (можливо, навіть пошкодженої) жіночої довгої сорочки можна зробити супермодну спідницю чи сучасний дівочий блузон або ще якусь прекрасну деталь гардеробу. Чи можна десь знайти супермодну спідницю сучасного крою, зроблену з домотканого конопляного полотна з вишитим вручну автентичним узором або вишуканий сучасний блузон з ручним стародавнім орнаментом? – Тільки в «Рідній моді»® !

Сучасна спідниця із старовинним узором ТМ-1

Реконструйована та осучаснена автентика | Жіночий одяг » Спідниці
<b>С</b>учасна спідниця із старовинним узором ТМ-1
Реконструйована та модернізована автентика. Ця спідниця – лише один із прикладів, як можна використовувати автентичні елементи старовинного одягу для виготовлення сучасного вбрання. Спідниця, яка колись була низом жіночої сорочки, виготовлена з домотканого конопляного полотна і оздоблена унікальним зробленим вручну ексклюзивним узором, який включає кілька технік: вишивання, мережку і інші. Скільки років цій витягнутій із бабусиної скрині оздобі, невідомо, але на цьому прикладі бачимо, що елементи старовинного одягу можуть прикрасити гардероб сучасних модниць. Авторка робить серію подібних спідниць, проте кожна з них має унікальний автентичний узор, який ніколи не повторюється.

Розмір: 46

1500.00 грн.

Сучасний блузон "Буковинка" із старовинним узором ТМ-5

Реконструйована та осучаснена автентика
<b>С</b>учасний блузон "Буковинка" із  старовинним узором ТМ-5
Реконструйована та модернізована автентика. Цей блузон – лише один із прикладів, як можна використовувати автентичні елементи старовинного одягу для виготовлення сучасного вбрання. Блузон, який колись був верхом жіночої сорочки-вишиванки, виготовлений з домотканого полотна. Скільки років цьому видобутому із бабусиної скрині диву, невідомо, але на цьому прикладі бачимо, що елементи старовинного одягу можуть прикрасити гардероб сучасних модниць. Авторка робить серію подібних блузонів, проте на кожному з них - унікальний автентичний узор, який ніколи не повторюється.

Розмір: 46-50

5000.00 грн.
Сторінок: | 1 |