Skip Navigation

Доставка

Ми розсилаємо всі замовлені речі післяплатою через "Укрпошту". "Післяплата" означає, що ви платите гроші на пошті при отриманні посилки. Сума оплати включає у себе вартість товару плюс вартість поштових витрат.

З 01 грудня 2008 "Укрпошта" вдвічі збільшила вартість поштових послуг, отже і вартість доставки наших товарів відповідно виросла. У нас на сайті програмно "вбито" вартість доставки 30.00 грн. Насправді при оформленні посилки ми вкажемо стільки, скільки насправді коштує пересилка Вашого придбання - це залежить від ваги посилки та суми оголошеної цінності.

Не забувайте вказувати потрібні Вам розміри одягу в полі коментарів!

Просимо також враховувати, що частина представлених тут товарів є авторськими роботами, зробленими в одному примірнику. Тому можуть бути ситуації, коли хтось встиг замовити саме цей товар трохи раніше за вас. У нас поки що немає автоматичного вилучення інформації про товар, що закінчився, із бази даних Інтернет-крамниці. Вилучення відбувається інколи із запізненням на добу. Просимо вас пробачити нам цей недолік.

На сьогодні “Рідна мода” відправляє замовлення лише в межах України. В майбутньому ми плануємо здійснювати пересилку й в інші країни.