Skip Navigation

Про нас

За час, розвитку, життя кожного етносу складається своєрідна гармонія між його ландшафтом проживання, кліматом, системою харчування, генотипом, психологією, мовою, естетичними уподобаннями, соціально-політичною системою тощо. Ця гармонія дозволяє кожному етносу, як макроорганізму, мати силу та потугу для життя та подальшого розвитку.

Сьогодні в українському етносі така гармонія сильно порушена. Багато українців користуються невластивою цій землі чужою мовою, носять “глобалізований” одяг, харчуються непритаманними продуктами, розгублено блукають серед нав’язаних ззовні естетичних збочень тощо. Генотип, фізіологія, психіка українців знаходяться у протиріччі з такою системою існування. Життя в таких умовах виснажує організм, коли всі сили витрачаються не на розвиток, а на виживання.

Для повернення сили та наснаги українському етносу необхідно відродження гармонії, однією зі складових якої є одяг. Українцям необхідний одяг, що поєднує в собі сучасні модні тенденції, вдалі винаходи, передові матеріали та технології – з українськими традиціями, що відповідають нашій антропології, клімату, естетичним уподобанням тощо.

Популяризація та поширення такого одягу і є головним завданням відділу “Рідна мода”.

Ми запрошуємо до співпраці молодих (і не тільки) майстрів, дизайнерів, виробників одягу, які шукають і створюють сучасний український стиль.

Інтернет-крамниця “Рідна мода” є частиною проекту “Українські Інтернет-крамниці”. Завітайте на початкову сторінку проекту та відвідайте інші українські Інтернет-крамниці: “Український рок-одяг”, “Українські патріотичні футболки” тощо.

Пишіть нам:
  1. з організаційних питань - ridna.moda@meta.ua
  2. з питань замовлення товарів - ridna.moda@gmail.com