Skip Navigation

Живе Слово

«Живе Слово» - це унікальна безмедикаментозна методика оздоровлення, розроблена українським лікарем Олександром Філатовичем. Побудована методика на читанні вголос спеціальних просвітлених ритмічних текстів, що має одночасно фізіологічний та психологічний ефект, задіює приховані резерви організму. Кожна людина має в собі природний механізм самовідновлення. Така собі кнопка з написом «Оновлення системи». Живе Слово дозволяє натиснути на цю кнопку.

Докладніше про Живе Слово можна подивитись відео «Таємниця Живого Слова» або прочитати в матеріалах «Живе Слово», або зайти на сайт Центру Живого Слова.

Футболки з символікою Живого Слова, само собою, не замінять вам повноцінного читання текстів, проте допоможуть вам підключитись до егрегора Живого Слова і зробити перший крок до самозцілення.

Футболка «Сонцерух» 01 чорна

Живе Слово
<b>Ф</b>утболка «Сонцерух» 01 чорна

Футболка чорного кольору. Зліва на грудях сонячно-жовтою ниткою вишитий символ Центру Живого Слова – «Сонцерух».Наявні розміри: 48 (M), 54 (XXL)

75.00 грн.

Футболка «Цифрона 15»

Обновки | Живе Слово
<b>Ф</b>утболка «Цифрона 15»

Футболка білого кольору. Зліва на грудях оранжевою ниткою вишитий символ Центру Живого Слова – «Сонцерух».

На спині сонячно-жовтим кольором зображено композицію, що символізує Браму Переходу, і надруковано текст Цифрони 15.Наявні розміри: 48 (M), 50 (L), 52 (XL), 54 (XXL)

80.00 грн.
Сторінок: | 1 |